Україна м. Київ 
Кудрявський узвізд 3Б

Карта проїзду

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


моб. 067 703 55 31

RU | UA

ГОЛОВНА
ПОРТФОЛІО
Корпоративне відео
   корпоративний фільм
   презентаційний фільм
   cтендовий фільм
   навчальний фільм
   відео інструкція
   технологічний фільм
   відео каталог
   рекламний ролик
   документальний фільм
   вартість, БРИФ
Послуги
   відеозйомка
    пост-продакшн
    відеомонтаж
    оцифровка відео
    транскодирование
Звуко запис
    запис диктора
    дикторська база
Обладнання
Підтримка
   статті
    уроки
    форум
Про НАС
КОНТАКТИ
 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

   Корпоративний фільм - це не просто дорогий і цікавий рекламний ролик, що презентує компанію. Це можливість розказати світові про справу всього вашого життя, найбільш вигідно подати компанію і зробити впізнаваною торгову марку. Грамотно зроблений корпоративний фільм, крім заздрості конкурентів, забезпечить вам залучення нових клієнтів, інтерес інвесторів, «згуртованість» колективу, кожна людина якого вніс свою лепту не тільки в роботу компанії, але і в створення кінематографічного шедевра.

Що ми маємо на увазі, коли говоримо про свій професіоналізм? Перш за все, ту чуйність, з якою підходимо до створення фільму про компанії.
Кому він буде цікавий, які почуття залишаться після перегляду, і якими будуть перші дії глядачів після перегляду короткометражки?

На всі ці питання у нас є готові відповіді.
Наш досвід і «вільне володіння» психологією підказують, на чому варто зробити акцент, що «упустити», і як зробити так, щоб кіно про вашу компанію не тільки подивився на одному диханні, але й викликало відчуття, що саме ваша фірма відповідає всім очікуванням глядача - в ній хочеться працювати, з нею хочеться співпрацювати, в неї хочеться вкладати інвестиції.
Ми готові до довго строковим співпраці і чесні з нашими клієнтами настільки, що не маємо від них секретів. Більш того, ми впевнені, що висококласного результату можна добитися лише в процесі узгодженої і дружної роботи.
Таким чином, докладаючи максимальну кількість зусиль зі свого боку, ми пропонуємо клієнту вникнути в процес і допомогти максимально вигідно презентувати компанію. На практиці це виглядає так.
Ми оголошуємо перелік послуг, які надаємо. Чого побажаєте?

  • Презентаційний фільм, який є візитною карткою компанії, в найцікавішому світлі підносить її товари, послуги і проекти?
  • Стендова фільм, який презентує вашу компанію на виставці, яскравою плямою виділяючи її серед океану конкурентів?
  • Может быть, вы нуждаетесь в учебном фильме, смысл которого заключается в «ликбезе» для клиента, персонала, потенциального инвестора?
  • Відео інструкції та відео каталоги створені для того, щоб «додати ваги» власної продукції. Скажімо вам по секрету, що керують компаніями частенько вдаються до цих хитрим трюкам.
  • Ну, а для того, чтобы окончательно закрепить свое реноме, корпорации заказывают технологический фильм, наглядно демонстрирующий процесс производства. Несмотря на то, что эту услугу нельзя назвать дешевой, все чаще и чаще директора уважающих себя компаний, пытаясь быть на шаг впереди конкурентов, заказывают технологический фильм.


Далі, визначаємося з цільовою аудиторією. Як показує практика, фільмом, який знятий «для всіх», не цікавиться ніхто. Сенс компанії, її перспективи та переваги потрібно викласти максимально точно. Адресувавши їх групі людей, яких може зацікавити пропозиція, від якої не можна відмовитися.
Що потім? Потім ми придумуємо вашій фірмі ... проблему. Або мета, що, в принципі, одне і те ж.
Як правило, всі успішні компанії об'єднує одні й ті ж «проблеми» - недолік продажів, впізнаваності, престижу. Тут слід уточнити, що бажання підняти продажі, зробити бренд більш упізнаваним і престижним, властиве навіть самому успішному директору найвідомішою і прибутковою фірми в світі.
Останнє, до чого ми закликаємо замовника - «оголити» свою душу. Правило перше і єдине - з глядачем потрібно бути гранично відвертим, знайомите Чи ви його з членами колективу, пропонуєте вигідну пропозицію або розповідайте про графік роботи компанії.
У цьому розділі підготовки особливо важливо виділити ту родзинку, якої ви відрізняєтесь від конкурентів. А в тому, що ви відрізняєтесь - ми не сумніваємося.
Всім дякую, на цьому старання замовника закінчуються.
А нашу команду чекає відповідальний і кропітка праця - створити корпоративний фільм! Вам ні до чого знати, скільки безсонних ночей ми проведемо в роботі, а ось те, що вона буде тривати до повного задоволення - пам'ятаєте.
Так само, знайте, що наше задоволення настає лише після того, як замовник виявляється на сьомому небі від радості за свій новий корпоративний фільм!

Корпоративний фільм електротехнічної компанії "E.NEXT"

 
Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования


Всі права захищені © MIRACLE-TV

НОВИНИ

20.04.2012
Анімаційна заставка 3D

31.03.2012
Анімаційний фільм 3D

15.01.2012
Роботи на стадії виробництва 
пост-продакшен х \ ф N377


24.09.2011

Презентаційний фільм
3D анімація, моделінг


29.04.2011

Анімаційний ролик 3D22.11.2010

нова робота в розділі ПОРТФОЛІО
Заставка FIT

11.05.2010
 
Закінчено роботу над
виробництвом рекламного ролика
КЛАРЕТІН

17.03.2010

Завершена работа над рекламным роликом для компании FREEDERM

20.01.2010
Додана нова робота теледізайн
Полювання на ПРАВДУ

20.01.2010
Додан новий урок
по Afer Effects
 
Прив'язка вузлів маски (shape) до результатів трекінгу.
Rotoscoping in AE

18.07.2007

Адаптація рекламног ролика NOKIA на українську мову